EN

Konaklama Koşulları

KONAKLAMA KOŞULLARI

Rammos Hotel hayatımızın önemli bir parçası olan seyahat keyfine bağlı kalmaya devam ediyor. Mevcut durum göz önüne alındığında, iptal politikamızı güncelledik. Seyahat ettiğiniz veya bulunduğunuz noktadan sizi varış noktasına seyahat etmenizi kısıtlayan COVID-19 ile ilgili bir seyahat yasağı, sağlık veya karantina kısıtlaması olması durumunda, Rammos ön ödemeli bir rezervasyon için tam bir geri ödeme yapacaktır ve / veya geçerli tüm cezalardan feragat edecektir.

FİYATLAR

 

Tüm oda fiyatları Euro (EUR) cinsindendir, konaklamaya KDV ve Kahvaltı dahildir.

Fiyatlar ve fiyatlara dahil olan hizmetler konfirmasyon mektubunuzda belirtildiği gibidir ve fiyatlar herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

ÖDEME GARANTİSİ POLİTİKASI

Tüm Rezervasyonlar, rezervasyon tarihinde %100 ön ödeme gerektirir ve tüm depozitolar ve ödemeler aşağıdaki şartlara göre işlendikten sonra onaylanmış sayılacaktır. Tam ödeme zamanında alınmazsa, Rammos önceden haber vermeksizin rezervasyonları açığa alma hakkını saklı tutar. Onay, özellikle birden fazla oda rezervasyonu için tüm misafir isimlerinin alınmasına da tabidir. Ödeme, kredi kartı veya banka havalesi ile kabul edilir. Güvenli kredi kartı ödemeleri için bir çevrimiçi ödeme bağlantısı mevcuttur ve bunun için kullanılan kartın (ve tüm çevrimiçi rezervasyonların) pasaport veya kimlik doğrulaması eşliğinde kart sahibi tarafından check-in sırasında ibraz edilmesi gerekir.

İPTAL POLİTİKASI

 

Seyahat edemiyorsanız (veya önceden onaylanmış konaklama ve hizmetlerden yararlanamıyorsanız), iptal ücretleri uygulanabilir. Rezervasyonunuzu konaklama süresinde veya öncesinde değiştirmek isterseniz,müsaitlik durumuna bağlı olarak değişiklik yapılır ve fiyat değişiklik gösterebilir. Bir rezervasyonda yapılan revizyon da bir iptal teşkil edebilir. Kalış süresinin kısaltılması durumunda, iptal edilen geceler için iptal politikası geçerli olacaktır. Bir rezervasyon teminatının iade edilmesi gerekiyorsa, herhangi bir kredi kartı ek ücreti veya döviz dalgalanmasının iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Yapılan iptal, erken ayrılma ve rezervasyonun kullanılmaması ücretleri yalnızca müşterinin sorumluluğundadır ve buna göre aşağıdaki şekilde tahsil edilecektir:

Rezervasyonunuzu giriş gününden 7 gün öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. Toplam iade tutarı, iptal işlemi tarihinizden itibaren 48 saat içerisinde hesabınıza otel tarafından yatırılacaktır. Hesaplar arası banka transfer süresinden Rammos Hotel Bodrum sorumlu tutulamaz.

Sonrasında yapılacak iptallerde %100 no-show uygulanacaktır. Yukarıda belirtilen iptal politikalarına istinaden belirtilen güne kadar gerçekleşmeyen iptallerde toplam oda ücretinin % 100’ü no-show olarak uygulanmaktadır.

ERKEN ÇIKIŞLAR

 

Erken çıkışlarda %100 No-Show uygulanır.

 
ÇOCUK ÜCRETLENDİRME POLİTİKASI
İki Yetişkin ile aynı odada konaklayacak olan 1 çocuk misafir ( 0-11,99 yaş ) ücretsizdir.

CHECK-IN & CHECK-OUT

 

*Giriş Saati: 14:00

Erken giriş imkanı, giriş günündeki doluluk durumuna bağlıdır.

*Çıkış Saati: 12:00

Otel, müsaitlik doğrultusunda 18:00’e kadar geç çıkış yapmak isteyen misafirler için ücretli Late check ücreti talep eder; 18:00 sonrası geç çıkış yapmak isteyen misafirler için ise %100 konaklama ücretini talep etmektedir.

Rezervasyon esnasında kaydı yapılmamış ziyaretçilerin odaya girişi kabul edilmemektedir.

© 2022 Rammos Hotel Bodrum, All Rights Reserved